Policijske uprave
U Čilipima pronađeno 20 stabljika marihuane, uhićena dvojica muškaraca iz Cavtata
Policijski službenici Policijske postaje Gruda u Čilipima su 7. rujna 2009. oko podne pronašli 20 stabljika marihuane, visine od 150 do 200 cm. U večernjim satima uhićeni su 26-godišnjak i 30-godišnjak iz Cavtata, za koje je kriminalističkom obradom utvrđeno da su stabljike posadili tijekom svibnja. Osumnjičeni su 8. rujna dovedeni u Istražni centar Županijskog suda u Dubrovniku uz kaznenu prijavu zbog osnovane sumnje na počinjenje kaznenog djela zlouporabe opojnih droga.
11.09.2009 | Dubrovačko-neretvanska policija
| Lokacije: | Čilipi, Cavtat, Dubrovnik |
| Teme: | droga, kriminal |
| Izdvojeni datumi: | 2009-09-07, svibanj, 2009-09-08 |
| Datum: | 7.9.2009. 12:00:00 |
| Kategorije: | droga, kriminal |
| marihuana, stabljike, Čilipi, Cavtat, policija, uhićenje, zlouporaba opojnih droga |