Policijske uprave
Vela Luka: Dvojica mladića uzgajala indijsku konoplju
Policijski službenici Policijske postaje Korčula uhitili su 6. srpnja u Veloj Luci dvojicu mladića, starosti 23 i 20 godina, zbog sumnje u uzgoj indijske konoplje. Na zemljištu u predjelu Zablaće pronađeno je 19 stabljika konoplje. Kriminalističkim istraživanjem utvrđeno je da su mladići uzgajali konoplju radi proizvodnje marihuane koju su davali poznanicima. Osumnjičeni su 7. srpnja uz kaznenu prijavu privedeni u Istražni centar Županijskog suda u Dubrovniku.
08.07.2010 | Dubrovačko-neretvanska policija
| Lokacije: | Vela Luka, Zablaće, Korčula, Dubrovnik |
| Teme: | Zlouporaba droga, Policijska akcija, Pravosuđe |
| Izdvojeni datumi: | 2010-07-08T00:00:00Z, 2010-07-06T21:30:00Z, 2010-07-07T00:00:00Z |
| Datum: | 6.7.2010. 21:30:00 |
| Kategorije: | Zlouporaba droga, Policijska akcija, Pravosuđe |
| Vela Luka, Korčula, indijska konoplja, marihuana, uzgoj, uhićenje, policija, kriminal |