Policijske uprave
Vela Luka: Uzgajali indijsku konoplju
Dvojica mladića, starih 23 i 20 godina, uhićena su u Vela Luci zbog sumnje da su uzgajali 19 stabljika indijske konoplje na neobrađenom zemljištu u predjelu Zablaće te proizvedenu marihuanu davali poznanicima. Osumnjičeni su privedeni Istražnom centru Županijskog suda u Dubrovniku uz kaznenu prijavu.
08.07.2010 | Dubrovačko-neretvanska policija
| Lokacije: | Vela Luka, Zablaće, Korčula, Dubrovnik |
| Teme: | uzgoj droge, posjedovanje droge, distribucija droge, hapšenje |
| Izdvojeni datumi: | 2010-07-08T00:00:00Z, 2010-07-06T21:30:00Z, 2010-07-07T00:00:00Z |
| Datum: | 6.7.2010. 21:30:00 |
| Kategorije: | uzgoj droge, posjedovanje droge, distribucija droge, hapšenje |
| indijska konoplja, marihuana, uzgoj, uhićenje, Vela Luka, Korčula, droga, policija |