Vlada
Premijer Plenković u Osijeku: Otvorenje Gospodarskog centra i Proljetnog sajma
Predsjednik Vlade Andrej Plenković boravio je u Osijeku 21. travnja 2023. godine. Njegov posjet uključivao je sastanak s lokalnim čelnicima i gospodarstvenicima u 11:30 sati, te svečano otvorenje Gospodarskog centra Osječko-baranjske županije i Proljetnog sajma u 12 sati.
21.04.2023 | Vlada Republike Hrvatske
| Lokacije: | Osijek, Gospodarski centar Osječko-baranjske županije |
| Teme: | Vlada RH, Osječko-baranjska županija, Lokalna samouprava, Gospodarstvo, Poljoprivreda, EU fondovi |
| Izdvojeni datumi: | 2023-04-21T11:30:00Z, 2023-04-21T12:00:00Z |
| Datum: | 21.4.2023. 12:00:00 |
| Kategorije: | Vlada RH, Osječko-baranjska županija, Lokalna samouprava, Gospodarstvo, Poljoprivreda, EU fondovi |
| Andrej Plenković, Osijek, Gospodarski centar, Proljetni sajam, Ivan Anušić, Ivan Radić, Davor Filipović, Marija Vučković, Šime Erlić |