Ministarstva
Ministar Pavić u radnom posjetu Osječko-baranjskoj županiji
Ministar rada i mirovinskoga sustava Marko Pavić boravit će u radnom posjetu Osječko-baranjskoj županiji u srijedu, 19. srpnja 2017. godine. Tijekom posjete sudjelovat će na informativnoj radionici Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva o projektu „Podrška programima usmjerenim mladima“. Također, održat će radne sastanke sa županom Osječko-baranjske županije Ivanom Anušićem i gradonačelnikom Grada Osijeka Ivanom Vrkićem.
18.07.2017 | Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike
| Lokacije: | Osijek, Osječko-baranjska županija, Sveučilišni Kampus, Građevinski fakultet Osijek |
| Teme: | Civilno društvo, Mladi, Lokalna samouprava, Državna uprava |
| Izdvojeni datumi: | 2017-07-18T00:00:00Z, 2017-07-19T00:00:00Z |
| Datum: | 19.7.2017. 0:00:00 |
| Kategorije: | Civilno društvo, Mladi, Lokalna samouprava, Državna uprava |
| Marko Pavić, Ivan Anušić, Ivan Vrkić, Osijek, Osječko-baranjska županija, Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva, podrška mladima |