Ministar Jandroković na Gospodarskom forumu: Hrvatska nastavlja pomagati Hrvatima u Bosni i Hercegovini
Ministar vanjskih poslova i europskih integracija Gordan Jandroković sudjelovao je na Gospodarskom forumu u Zagrebu posvećenom razvoju gospodarstva u Bosni i Hercegovini. Naglasio je obvezu Hrvatske da skrbi o Hrvatima u BiH, ističući značajna sredstva koja Vlada RH izdvaja za njihove kulturne, obrazovne, znanstvene i zdravstvene projekte, te pomoć u povratku. Najavio je nastavak potpore postojećim i novim projektima usmjerenim na poboljšanje kvalitete školovanja, zdravstvenih i socijalnih usluga, te razvoj poduzetništva, kao i potporu euroatlantskim ambicijama BiH. Forum je okupio predstavnike Crkve, javne osobe, privrednike i dužnosnike s ciljem razmatranja rješenja za probleme u BiH.
14.03.2008 | Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
| Lokacije: | Zagreb, Bosna i Hercegovina |
| Teme: | Vanjska politika, Gospodarstvo, Hrvati izvan Hrvatske, Europske integracije |
| Izdvojeni datumi: | 2008-03-14T00:00:00Z |
| Datum: | 14.3.2008. 0:00:00 |
| Kategorije: | Vanjska politika, Gospodarstvo, Hrvati izvan Hrvatske, Europske integracije |
| Gordan Jandroković, Gospodarski forum, Bosna i Hercegovina, Hrvati u BiH, razvoj gospodarstva, hrvatska vlada, potpora |
