Ministarstva
Vlada RH produžila beneficije za Sisačko-moslavačku županiju: besplatna cestarina na A11 i besplatan prijevoz vlakom do kraja 2026.
Vlada RH produžila je besplatno korištenje autoceste A11 Zagreb - Sisak do kraja 2026. godine te nastavak besplatnog prijevoza vlakom za stanovnike Sisačko-moslavačke županije pogođene potresom i službe za pomoć. Ukupna sredstva za obje mjere iznose oko 4,5 milijuna eura.
26.06.2026 15:55 | Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture
| Lokacije: | Zagreb, Sisak, Sisačko-moslavačka županija |
| Teme: | Vladine odluke, Infrastruktura, Pomoć stradalima, Gospodarski oporavak |
| Izdvojeni datumi: | 2026-07-01, 2026-08-01, 2026-09-01, 2026-10-01, 2026-11-01, 2026-12-31 |
| Datum: | 26.6.2026. 15:55:05 |
| Kategorije: | Vladine odluke, Infrastruktura, Pomoć stradalima, Gospodarski oporavak |
| Vlada RH, autocesta A11, besplatna cestarina, besplatan prijevoz vlakom, Sisačko-moslavačka županija, potres, obnova, oporavak gospodarstva |