Policijske uprave
Nesreća na radu u Velikoj Gorici: Dvojica radnika pala s visine, jedan teže ozlijeđen
U Velikoj Gorici se dogodila nesreća na radu kada su dvojica zaposlenika pala s građevinske skele s visine od oko 180 cm. Nesreća se dogodila jučer oko podne, a oba radnika prevezena su u KBC Zagreb. 50-godišnjak je teže ozlijeđen, a 67-godišnjak lakše.
30.08.2025 | Zagrebačka policija
| Lokacije: | Velika Gorica, Klinički bolnički centar Zagreb |
| Teme: | radno pravo, sigurnost na radu, građevinarstvo |
| Izdvojeni datumi: | 2025-08-30T00:00:00Z |
| Datum: | 29.8.2025. 12:00:00 |
| Kategorije: | radno pravo, sigurnost na radu, građevinarstvo |
| nesreća na radu, gradilište, Velika Gorica, pad, ozljeda |