Policijske uprave
Teška nesreća na radu u Jastrebarskom: Radnik pao sa skele i teško ozlijeđen
Dana 30. ožujka 2017. godine oko 13:35 sati, u Jastrebarskom, u Ulici bana Josipa Jelačića, dogodila se teška nesreća na radu. 34-godišnji radnik pao je sa skele visoke 3,60 metara u krugu poduzeća. Pružena mu je liječnička pomoć u Klinici za traumatologiju, gdje je utvrđeno da je teško ozlijeđen.
31.03.2017 | Zagrebačka policija
| Lokacije: | Jastrebarsko, Ulica bana Josipa Jelačića |
| Teme: | Nesreće na radu, Ozljede, Građevinarstvo |
| Izdvojeni datumi: | 2017-03-30T00:00:00Z |
| Datum: | 30.3.2017. 13:35:00 |
| Kategorije: | Nesreće na radu, Ozljede, Građevinarstvo |
| nesreća na radu, Jastrebarsko, pad sa skele, teška ozljeda |