Predavanje o elektroničkom nasilju u Učeničkom domu u Lovranu
Policijska uprava primorsko-goranska održala je predavanje o elektroničkom nasilju za učenike Učeničkog doma u Lovranu. Predavanje je vodio policijski službenik Dario Tonković, a fokus je bio na definiranju nasilja, rizicima suvremenih tehnologija, posebno sextingu, te mjerama samozaštite. Istaknuta je važnost edukacije i planiraju se slični programi u drugim školama.
14.11.2016 | Primorsko-goranska policija
| Lokacije: | Lovran |
| Teme: | Nasilje na internetu, Prevencija, Edukacija mladih, Informacijska sigurnost |
| Izdvojeni datumi: | 2016-11-11T00:00:00Z |
| Datum: | 11.11.2016. 0:00:00 |
| Kategorije: | Nasilje na internetu, Prevencija, Edukacija mladih, Informacijska sigurnost |
| elektroničko nasilje, cyberbullying, kibernetički kriminalitet, PU primorsko-goranska, Učenički dom Lovran, edukacija, prevencija, sexting |