Ukrali 1,5 km kablova s pruge
Trojica muškaraca starosti 47, 27 i 25 godina s opatijskog područja prijavljena su zbog teške krađe. Od početka godine na relaciji željezničke pruge Šapjane - Jurdani otuđili su ukupno 1,5 km pruğnog naponskog kabla, čime su tvrtku iz Zagreba oštetili za oko 300.000 kuna. Dio ukradenog kabla je pronađen i vraćen vlasniku.
29.04.2011 | Primorsko-goranska policija
| Lokacije: | Opatija, Velo Brgud, Šapjane, Jurdani |
| Teme: | Kriminal, Krađa |
| Izdvojeni datumi: | 2011-04-29T00:00:00Z |
| Datum: | 29.4.2011. 0:00:00 |
| Kategorije: | Kriminal, Krađa |
| teška krađa, kablovi, željeznička pruga, Opatija, Velo Brgud, Šapjane, Jurdani |