Ministarstva
Videokonferencije ministara o istraživanju i svemiru u kontekstu COVID-19
Ministrica znanosti i obrazovanja, prof. dr. sc. Blaženka Divjak, predsjedat će dvjema videokonferencijama 29. svibnja 2020. Prva, posvećena istraživanju (10:00h), fokusirat će se na ulogu istraživanja i inovacija u suočavanju s krizom COVID-19, naučene lekcije, vezu između ulaganja u znanost i budućih poslova, te transformaciju europskog istraživačkog prostora. Druga videokonferencija, o svemiru (14:30h), tematizirat će evaluaciju svemirskih programa, ulogu svemirskog sektora u zelenom oporavku nakon COVID-19, te doprinos svemirskih sustava održivom razvoju.
29.05.2020 | Ministarstvo znanosti, obrazovanja i mladih
| Lokacije: | Europa |
| Teme: | Istraživanje, Svemir, COVID-19, Oporavak, Održivi razvoj |
| Izdvojeni datumi: | 2020-05-29 |
| Datum: | 29.5.2020. 0:00:00 |
| Kategorije: | Istraživanje, Svemir, COVID-19, Oporavak, Održivi razvoj |
| videokonferencija, ministri, istraživanje, svemir, COVID-19, pandemija, oporavak, održivi razvoj |