Teška prometna nesreća kod Slavonskog Broda: Dvije osobe poginule, dvije teško ozlijeđene
Dana 29. rujna oko 6:30 sati na autocesti Zagreb-Lipovac kod Nove Kapele dogodila se teška prometna nesreća. Vozačica (državljanka Švicarske) je izgubila nadzor nad vozilom marke Audi A6 i sletjela u odvodni kanal. Usljed prevrtanja vozila i udara u zaštitnu ogradu, iz vozila su ispali suputnik i dvoje djece. Na mjestu nesreće poginuli su suputnik i jedno dijete (rođeno 2006. godine). Vozačica i drugo dijete (rođeno 2002. godine) teško su ozlijeđeni te im je pomoć pružena u Općoj bolnici u Slavonskom Brodu.
30.09.2007 | Ministarstvo unutarnjih poslova
| Lokacije: | autocesta Zagreb-Lipovac, Nova Kapela, Slavonski Brod |
| Teme: | Promet, Sigurnost, Nesreće |
| Izdvojeni datumi: | 2007-09-29 |
| Datum: | 29.9.2007. 6:30:00 |
| Kategorije: | Promet, Sigurnost, Nesreće |
| prometna nesreća, autocesta, Slavonski Brod, Nova Kapela, poginuli, ozlijeđeni, audi, odvodni kanal |