Ministar Banožić na videokonferenciji NATO ministara obrane
Ministar obrane Mario Banožić sudjelovao je 17. i 18. veljače 2021. na sastanku Sjevernoatlantskog vijeća u formatu ministara obrane NATO-a, održanom putem videokonferencije. Glavne teme rasprave bile su budućnost misija u Afganistanu i Iraku, pravedna raspodjela tereta, jačanje odvraćanja i obrane te inicijativa NATO 2030. Sastanku su prisustvovali i partneri iz Finske i Švedske te visoki predstavnik EU za vanjske poslove i sigurnosnu politiku Josep Borrell.
17.02.2021 | Ministarstvo obrane
| Lokacije: | Online, Afganistan, Irak |
| Teme: | Obrana, Sigurnost, Međunarodna politika, NATO |
| Izdvojeni datumi: | 2021-02-17, 2021-02-18 |
| Datum: | 17.2.2021. 0:00:00 |
| Kategorije: | Obrana, Sigurnost, Međunarodna politika, NATO |
| NATO, ministar obrane, Banožić, videokonferencija, Sjevernoatlantsko vijeće, Afganistan, Irak, NATO 2030 |