Policijske uprave
Maloljetnici iz Belice uzgajali indijsku konoplju
Policija u Belici podnijet će kaznenu prijavu Županijskom državnom odvjetništvu za mladež Čakovec protiv troje maloljetnika rođenih 1993. godine. Utvrđeno je da su od srpnja do 9. listopada ove godine, na polju iza svoje ulice, u dvije kante uzgajali dvije stabljike koje nalikuju na indijsku konoplju. Stabljike su oduzete i preliminarnim testiranjem utvrđena je prisutnost THC-a.
02.11.2009 | Međimurska policija
| Lokacije: | Belica |
| Teme: | kriminal, droge |
| Izdvojeni datumi: | 2009-07-01T00:00:00Z, 2009-10-09T00:00:00Z |
| Datum: | 2.11.2009. 0:00:00 |
| Kategorije: | kriminal, droge |
| zlouporaba opojne droge, Belica, maloljetnici, indijska konoplja, kaznena prijava, THC |