Vlada
Hrvatski proizvođači voća i povrća na sajmu 'Fruitlogistica 2019' u Berlinu
Hrvatski proizvođači voća i povrća, njih šest tvrtki, sudjeluju na međunarodnom sajmu 'Fruitlogistica 2019' u Berlinu. Događaj, koji se održava od 6. do 8. veljače, organizira Hrvatska gospodarska komora (HGK). Cilj sudjelovanja je promidžba hrvatskih tvrtki, jačanje izvoza te pronalazak novih poslovnih partnera i tržišta. Potpredsjednik HGK Dragan Kovačević istaknuo je potencijal rasta hrvatskog izvoza voća i povrća. Tvrtke poput OPG-a Balić, koji predstavlja crni češnjak, te Fragarie, s jabukama i salatama, vide sajam kao ključnu platformu za ostvarivanje tih ciljeva.
07.02.2019 | Vlada Republike Hrvatske
| Lokacije: | Berlin |
| Teme: | Međunarodni sajam, Poljoprivredni proizvodi, Izvoz, Poslovni kontakti |
| Izdvojeni datumi: | 7.2.2019, 06. do 08. veljače |
| Datum: | 6.2.2019. 0:00:00 |
| Kategorije: | Međunarodni sajam, Poljoprivredni proizvodi, Izvoz, Poslovni kontakti |
| Fruitlogistica 2019, Berlin, Hrvatska gospodarska komora, Fragaria, Rabo, Primacošped, Veemee, Simpak usluge, OPG Balić, izvoz, poljoprivreda, voće, povrće, crni češnjak, jabuke, salate, Dragan Kovačević, Marijan Balić, Damjan Spajić |