Narušavanje javnog reda i mira u dubrovačkom noćnom klubu
U Dubrovniku je došlo do narušavanja javnog reda i mira u noćnom klubu kada je zaposlenik nasilno izbacio gosta i lakše ga ozlijedio. Nakon izbacivanja, gost je vrijeđao vlasnika kluba. Protiv obojice aktera slijede optužni prijedlozi.
27.04.2012 | Dubrovačko-neretvanska policija
| Lokacije: | Dubrovnik, Ulica sv. Dominika |
| Teme: | Kriminal, Prekršaji |
| Izdvojeni datumi: | 2012-04-20 |
| Datum: | 20.4.2012. 3:00:00 |
| Kategorije: | Kriminal, Prekršaji |
| Dubrovnik, noćni klub, narušavanje javnog reda i mira, lakša ozljeda, vrijeđanje |