Nasilničko ponašanje u Župi dubrovačkoj: Privedena dvojica muškaraca zbog napada na policajce
U subotu, 13. studenog oko 3 sata ujutro, u noćnom klubu u Župi dubrovačkoj, skupina muškaraca verbalno i potom fizički napala je trojicu policijskih službenika izvan službe. Dvojica policajaca zadobila su lakše tjelesne ozljede. Kriminalističkim istraživanjem utvrđeno je postojanje osnovane sumnje da su 38-godišnjak i 20-godišnjak iz Nove Mokošice počinili kazneno djelo nasilničkog ponašanja. 38-godišnjak je priveden s kaznenom prijavom, a slijedi prijava i za 20-godišnjaka. Istraživanje se nastavlja.
15.11.2010 | Dubrovačko-neretvanska policija
| Lokacije: | Župa dubrovačka, Nova Mokošica, Dubrovnik |
| Teme: | kriminal, nasilje, policija |
| Izdvojeni datumi: | 2010-11-13 |
| Datum: | 13.11.2010. 3:00:00 |
| Kategorije: | kriminal, nasilje, policija |
| nasilničko ponašanje, policija, Dubrovnik, Župa dubrovačka, ozljede, kriminalističko istraživanje |