Policijske uprave
Dubrovnik: Teže ozlijeđen pješak nakon nesreće s autobusom
Dana 2. svibnja oko 11 sati u Vukovarskoj ulici u Dubrovniku, 75-godišnji pješak je zadobio teže, ali neopasne ozljede kada je neoprezno iskoračio na kolnik i udario glavom u retrovizor autobusa. Pješak je zadržan u bolnici.
03.05.2010 | Dubrovačko-neretvanska policija
| Lokacije: | Dubrovnik, Vukovarska ulica |
| Teme: | prometne nesreće, ozljede, pješaci |
| Izdvojeni datumi: | 2. svibnja 2010., 3.5.2010. |
| Datum: | 2.5.2010. 11:00:00 |
| Kategorije: | prometne nesreće, ozljede, pješaci |
| Dubrovnik, prometna nesreća, pješak, teže ozljede, Vukovarska ulica, autobus |