Policijske uprave
Maloljetnik sankcioniran u prometu u Dubrovniku
U Dubrovniku je jučer, 14. srpnja, oko 20 sati, policija zatekla 17-godišnjaka kako upravlja mopedom Gilera Stalker bez registarskih oznaka i prije dobivanja vozačke dozvole. Moped je bio odjavljen u kolovozu 2008. godine. Maloljetnik će biti doveden na Prekršajni sud u Dubrovniku.
15.07.2009 | Dubrovačko-neretvanska policija
| Lokacije: | Dubrovnik, ul. Iva Vojnovića |
| Teme: | Prometni prekršaji, Maloljetničke delikvencije |
| Izdvojeni datumi: | 2009-07-14T00:00:00Z, 2008-08-01T00:00:00Z |
| Datum: | 14.7.2009. 20:00:00 |
| Kategorije: | Prometni prekršaji, Maloljetničke delikvencije |
| maloljetnik, promet, Dubrovnik, moped, prekršaj, policija |