Ministarstva
Obilježene obljetnice osnivanja 1. gardijske brigade Tigrovi i 1. mehanizirane bojne Tigrovi
U vojarni Croatia održano je svečano obilježavanje 32. obljetnice osnivanja 1. gardijske brigade Tigrovi i 15. obljetnice 1. mehanizirane bojne Tigrovi. Svečanosti su nazočili brojni visoki vojni i civilni dužnosnici, uključujući potpredsjednika Vlade i ministra hrvatskih branitelja Tomu Medveda. Obilježavanje je započelo misnim slavljem i odavanjem počasti poginulim pripadnicima polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća kod spomen-obilježja. Poseban trenutak bio je dodjela crnih beretki za 81 novog pripadnika 1. mehanizirane bojne Tigrovi.
05.11.2022 | Ministarstvo hrvatskih branitelja
| Lokacije: | vojarna Croatia, Crkva Sv. Križa u Sigetu |
| Teme: | Hrvatska vojska, Branitelji, Domovinski rat |
| Izdvojeni datumi: | 2022-11-05T00:00:00Z |
| Datum: | 5.11.2022. 0:00:00 |
| Kategorije: | Hrvatska vojska, Branitelji, Domovinski rat |
| Tigrovi, 1. gardijska brigada, 1. mehanizirana bojna, obljetnica, vojarna Croatia, Tomislav Tomašević, Tomo Medved, Mario Banožić, Robert Hranj, Marijan Mareković, Ante Deur, crne beretke |