Policijske uprave
Predavanje roditeljima o programu osposobljavanja mladih biciklista u Bjelovaru
U III. osnovnoj školi Bjelovar održano je predavanje za roditelje učenika 5. razreda o programu osposobljavanja mladih biciklista. Policijska službenica Sandra Pavlek istaknula je važnost programa koji se provodi u svim osnovnim školama Bjelovarsko-bilogorske županije kao izvannastavna aktivnost. Program traje 16 školskih sati, podijeljen na teorijski i praktični dio, a cilj mu je djecu pripremiti za sigurno i samostalno sudjelovanje u prometu na biciklu. Uspješni polaznici dobivaju potvrdu o osposobljenosti, svoju 'prvu vozačku dozvolu'. Predviđeno je i županijsko natjecanje za najuspješnije učenike.
25.11.2025 | Bjelovarsko-bilogorska policija
| Lokacije: | Bjelovar, III. osnovna škola Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska županija |
| Teme: | Prometna sigurnost, Obrazovanje djece, Biciklizam |
| Izdvojeni datumi: | 2025-11-25T12:35:44Z, 2025-09-01T00:00:00Z |
| Datum: | 25.11.2025. 12:35:44 |
| Kategorije: | Prometna sigurnost, Obrazovanje djece, Biciklizam |
| biciklizam, sigurnost u prometu, djeca, osposobljavanje, osnovna škola, Bjelovar, policijska uprava, Sandra Pavlek, vozačka dozvola za bicikliste |